fbpx
Uniqform

Skontaktuj się

  aranżacja pomieszczeń

  Salon Max-Fliz

  Kategoria
  Salon
  Lokalizacja
  warszawa
  klient
  MAXFLIZ

  Salon Max-Fliz w Warszawie

  Przy tej realizacji trzeba powiedzieć sobie szczerze – jedna z piękniejszych i najbardziej wymagających realizacji w jakiej przyszło nam się udzielać. Wisienką na torcie była główna recepcja z garderobą – konglomerat, połączony z płytkami przez które wspaniale przebija się wyfrezowane i podświetlane logo firmy naszego klienta. Za ladą „garderoba” dla klienta w której kontrukcję stalową połączoną półkami z płyt Eggera, przysłaniały w całości wspaniałe tafle ścian ze szkła dymionego.

  Wyzwanie

  Przekrój technologii w jakich mieliśmy okazję operować i się wykazać był bardzo bogaty w zastosowanie jak i rozwiązania. Zaczynając od zabudów recepcji czy stref klienta, obfitych w różne formy wykonane ze stali, szkła czy płyt drewnopodobnych, poprzez mosiężne stoły z teowników połączonych z naturalnym drewnem. Do tego trzeba oczywiście wspomnieć o materiałach z dziedziny reklamy (POS) takich jak ekspozytory, kasetony „ubranych” w bogate oświetlenie.

  efekt realizacji

  Zdecydowanie radość klienta czy dobre opinie osób odwiedzających to miejsce, uświadamia, że warto robić to co się lubi i w czym się czuje pewnie.

  Zainteresowany współpracą?

  Jeśli chcielibyście abyśmy urządzili Wasze biuro, restauracje czy inne pomieszczenie - zapraszamy do współpracy.