fbpx
Uniqform

Skontaktuj się

  FAQ

  Szanowni Państwo, ponieważ bardzo mocno skupiamy się na odpowiednim informowaniu oraz przejrzystości przy korzystaniu z usług naszej firmy, poniżej zamieszczamy kilka istotnych informacji na temat działania UNIQFORM:

  Obszar działania UNIQFORM

  Zasięg działania naszej firmy obejmuje wszystkie kontynenty (w zależności od produktu oraz jego specyfiki względem aspektów prawnych)

  Godziny otwarcia

  Infolinia jak i dział handlowy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

  Dostawy

  Dostawy naszych mebli katalogowych odbywają się bezpłatnie w ramach zakupów na terenie całego kraju.

  Montaż mebli

  Nasze meble dostarczane są już w formie gotowej do użytku, dlatego nie muszą się Państwo martwić, czy trzeba będzie się trudzić instrukcją, ponieważ ten etap pomijamy specjalnie z myślą o Was.

  Sposób zamówienia.

  Nasze produkty mogą Państwo zamówić u naszych oficjalnych dystrybutorów lub bezpośrednio w siedzibie naszej firmy. Więcej informacji można uzyskać w dziale handlowym.

  Produkty na wymiar.

  Zarówno jeżeli chodzi o modyfikację naszych mebli katalogowych, jak i wszystkich innych na wymiar, mogą Państwo uzyskać u nas możliwość zrealizowania takich projektów na specjalne zamówienie. Po skonkretyzowaniu wymagań, otrzymują Państwo wycenę (zazwyczaj w przeciągu 2-5 dni) a następnie przydzielony opiekun prowadzi całą procedurę zamówienia.