Uniqform

Skontaktuj się

aranżacja pomieszczeń

Salon Max-Fliz

Kategoria
Salon
Lokalizacja
warszawa
klient
MAXFLIZ

Salon Max-Fliz w Warszawie

Przy tej realizacji trzeba powiedzieć sobie szczerze – jedna z piękniejszych i najbardziej wymagających realizacji w jakiej przyszło nam się udzielać. Wisienką na torcie była główna recepcja z garderobą – konglomerat, połączony z płytkami przez które wspaniale przebija się wyfrezowane i podświetlane logo firmy naszego klienta. Za ladą „garderoba” dla klienta w której kontrukcję stalową połączoną półkami z płyt Eggera, przysłaniały w całości wspaniałe tafle ścian ze szkła dymionego.

Wyzwanie

Przekrój technologii w jakich mieliśmy okazję operować i się wykazać był bardzo bogaty w zastosowanie jak i rozwiązania. Zaczynając od zabudów recepcji czy stref klienta, obfitych w różne formy wykonane ze stali, szkła czy płyt drewnopodobnych, poprzez mosiężne stoły z teowników połączonych z naturalnym drewnem. Do tego trzeba oczywiście wspomnieć o materiałach z dziedziny reklamy (POS) takich jak ekspozytory, kasetony „ubranych” w bogate oświetlenie.

efekt realizacji

Zdecydowanie radość klienta czy dobre opinie osób odwiedzających to miejsce, uświadamia, że warto robić to co się lubi i w czym się czuje pewnie.

Zainteresowany współpracą?

Jeśli chcielibyście abyśmy urządzili Wasze biuro, restauracje czy inne pomieszczenie - zapraszamy do współpracy.