Uniqform

Skontaktuj się

wybierz kolekcję lub przejdź do filtrów
Filtry
WYCZYŚĆ
Wróć
Filtrowanie
Wróć
Kolekcje
WYCZYŚĆ
Typy
WYCZYŚĆ
Przeznaczenie
WYCZYŚĆ
1 2 3 18

specjalizacja
uniqfrom

Nasz firma specjalizuje sie w w 3 segmentach, za ktore odpowiadają zespoły odpowiednio wykwalifikowanych osób – Meble, Retail oraz POS (w pełnym spectrum). Razem tworzą spójną całość, ktora jest odpowiedzialna za realizację projektów widocznych na stronie i nie tylko na niej.

technologie
i materiały

Technologie użyte przy realizacji projektów są niezwykle istotnym aspektem w kontekscie wytrzymałości jak i efektu wizualnego. Państwa produkty tworzone sa w oparciu o odpowiednio dobrane komponenty, które jakościowo są najlepsze w swojej klasie adekwatnie do wyznaczonego budżetu.

współpraca
i realizacje

Bardzo mocno zachęcamy do współpracy zarówno pod kątem dystrybucji, produkcji jak i samego projektowania. Więcej informacji uzyskacie Państwo w naszym dziale handlowym, dlatego prosimy o kontakt pod adres: biuro@uniqform.com

specjalizacja

Historia naszej firmy ma swoj początek w 2016 roku. Dzięki doświadczonej i wyspecjalizowanej kadrze, UNIQFORM stał się bardzo szybko istotnym graczem na wyżej wymienionych rynkach. Stowrzylismy model firmy który poprzez swoją wszechstronność jak i wiedzę w niej zawartą, potrafi znakomicie dopasować sie w wymagania odnosnie danego projektu, co pozwala oszczędzić naszym klientom czas, budżet oraz ich zaangażowanie w organizację. Uniqform to nie tylko firma produkcyjna, to także jednostka w ktorej powstają projekty, dokumentacje techniczne ale rowniez zespół wykwalifikowanych osób które dostarczają klientom finalny produkt stworzony wg podstawionych wczesniej oczekiwań. Ujmując to jednym sformułowaniem – przenosimy Państwa pomysły i oczekiwania na finalny produkt.

technologie

Produkty firmy Uniqform, wykonywane są z niezwykłą dbałością zaznaczoną w każdym szczególe. Dzięki naszemu działowi projektowemu, wychwytywanie detali zaczyna sie juz na etapie tworzenia koncepcji, która jest potwierdzana szczegółowo przygotowaną dokumentacją techniczną. To sprawia ze procesy produkcyjne przebiegają znacznie sprawniej i bezomylkowo, co przyczynia się do wielu oszczędności jakie możemy Państwu zaoferować i mowa nie tylko o tych finansowych, ale takze czasowych. Wyróżnia nas m.in. szeroki zakres uzytych materiałów najlepszej jakości oraz ich staranna obróbka zaznaczona w każdym detalu procesu produkcyjnego. Decydując sie na usługi UNIQFORM, wybieracie Państwo nie tylko wygodę jak i oszczędności ale także wysoką jakość wyrobu połączoną z niezwykłą precyzją która potwierdzona jest wieloetapowym kontrolingiem.

współpraca i realizacje

Zadowolenie naszych klientów wynika nie tylko z odpowiedniego poziomu obsługi i życzliwości naszych pracowników. Pomimo stażu którego nie mozemy jeszcze liczyc w dziesiątkach lat, potrafiliśmy wpasować sie w gusta klientów tych mniejszych jak i działających w globalnym zakresie. Profesjonalizm wg naszego przekonania, nie opiera sie tylko na dobrym pomysle jak i jego wykonaniu, ale takze na odpowiedniej relacji jak i chęci współpracy która ma temu towarzyszyć. Jesteśmy otwarci na każdą możliwość współpracy jak i pomocy dla naszych klientów, dlatego nawet najbardziej wymagające projekty znajdują tutaj uznanie i efekt ktory przynosi zadowolenie. Pomimo ilości zapytań oraz zleceń, jestesmy ciagle otwarci na nowe horyzonty oraz możliwości w zakresie produkcji mebli, kompleksowych realizacji jak i materiałów POS. Zachęcamy wszystkich dystrybutorów, architektów, inwestorów jak i pracowników działów marketingowych do kontaktu z nami - zawsze staramy się stanąć na wysokości zadania i znaleźć odpowiedzi na Państwa pytania.