Uniqform

Skontaktuj się

    wybierz kolekcję lub przejdź do filtrów
    Filtry
    WYCZYŚĆ
    Wróć
    Filtrowanie
    Wróć
    Kolekcje
    WYCZYŚĆ
    Typy
    WYCZYŚĆ
    Przeznaczenie
    WYCZYŚĆ
    1 2 3 18

    specjalizacja
    uniqfrom

    Nasz firma specjalizuje sie w w 3 segmentach, za ktore odpowiadają zespoły odpowiednio wykwalifikowanych osób – Meble, Retail oraz POS (w pełnym spectrum). Razem tworzą spójną całość, ktora jest odpowiedzialna za realizację projektów widocznych na stronie i nie tylko na niej.

    technologie
    i materiały

    Technologie użyte przy realizacji projektów są niezwykle istotnym aspektem w kontekscie wytrzymałości jak i efektu wizualnego. Państwa produkty tworzone sa w oparciu o odpowiednio dobrane komponenty, które jakościowo są najlepsze w swojej klasie adekwatnie do wyznaczonego budżetu.

    współpraca
    i realizacje

    Bardzo mocno zachęcamy do współpracy zarówno pod kątem dystrybucji, produkcji jak i samego projektowania. Więcej informacji uzyskacie Państwo w naszym dziale handlowym, dlatego prosimy o kontakt pod adres: biuro@uniqform.com

    specjalizacja

    Historia naszej firmy ma swoj początek w 2016 roku. Dzięki doświadczonej i wyspecjalizowanej kadrze, UNIQFORM stał się bardzo szybko istotnym graczem na wyżej wymienionych rynkach. Stowrzylismy model firmy który poprzez swoją wszechstronność jak i wiedzę w niej zawartą, potrafi znakomicie dopasować sie w wymagania odnosnie danego projektu, co pozwala oszczędzić naszym klientom czas, budżet oraz ich zaangażowanie w organizację. Uniqform to nie tylko firma produkcyjna, to także jednostka w ktorej powstają projekty, dokumentacje techniczne ale rowniez zespół wykwalifikowanych osób które dostarczają klientom finalny produkt stworzony wg podstawionych wczesniej oczekiwań. Ujmując to jednym sformułowaniem – przenosimy Państwa pomysły i oczekiwania na finalny produkt.

    technologie

    Produkty firmy Uniqform, wykonywane są z niezwykłą dbałością zaznaczoną w każdym szczególe. Dzięki naszemu działowi projektowemu, wychwytywanie detali zaczyna sie juz na etapie tworzenia koncepcji, która jest potwierdzana szczegółowo przygotowaną dokumentacją techniczną. To sprawia ze procesy produkcyjne przebiegają znacznie sprawniej i bezomylkowo, co przyczynia się do wielu oszczędności jakie możemy Państwu zaoferować i mowa nie tylko o tych finansowych, ale takze czasowych. Wyróżnia nas m.in. szeroki zakres uzytych materiałów najlepszej jakości oraz ich staranna obróbka zaznaczona w każdym detalu procesu produkcyjnego. Decydując sie na usługi UNIQFORM, wybieracie Państwo nie tylko wygodę jak i oszczędności ale także wysoką jakość wyrobu połączoną z niezwykłą precyzją która potwierdzona jest wieloetapowym kontrolingiem.

    współpraca i realizacje

    Zadowolenie naszych klientów wynika nie tylko z odpowiedniego poziomu obsługi i życzliwości naszych pracowników. Pomimo stażu którego nie mozemy jeszcze liczyc w dziesiątkach lat, potrafiliśmy wpasować sie w gusta klientów tych mniejszych jak i działających w globalnym zakresie. Profesjonalizm wg naszego przekonania, nie opiera sie tylko na dobrym pomysle jak i jego wykonaniu, ale takze na odpowiedniej relacji jak i chęci współpracy która ma temu towarzyszyć. Jesteśmy otwarci na każdą możliwość współpracy jak i pomocy dla naszych klientów, dlatego nawet najbardziej wymagające projekty znajdują tutaj uznanie i efekt ktory przynosi zadowolenie. Pomimo ilości zapytań oraz zleceń, jestesmy ciagle otwarci na nowe horyzonty oraz możliwości w zakresie produkcji mebli, kompleksowych realizacji jak i materiałów POS. Zachęcamy wszystkich dystrybutorów, architektów, inwestorów jak i pracowników działów marketingowych do kontaktu z nami - zawsze staramy się stanąć na wysokości zadania i znaleźć odpowiedzi na Państwa pytania.